Неділя, 20.08.2017, 14:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 20 » Вітаємо!
15:37
Вітаємо!

Вітаємо!

Щиро вітаємо учнів нашої школи, які стали призерами та переможцями районних олімпіад та вчителів-наставників! Пишаємося вашими перемогами! 

Склад переможців та призерів ІІ (районного) етапу міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н. р. 

Місце

Клас

П.І.Б. учня

П.І.Б. вчителя

Українська мова та література

ІІІ місце

7 клас

Костенко Єлизавета

 

Дмитренко І.В.

10 клас

Спаська Аліна

 

Бондаренко Л.В.

Тарковська Ю.В.

10 клас

Губіна Анастасія

Бондаренко Л.В.

Тарковська Ю.В.

Історія

І місце

11 клас

Мельниченко Максим

Ортякова Т.А.

ІІ місце

9 клас

Чубук Дмитро

Ортякова Т.А.

10 клас

Пшеничний Володимир

Гаврилова Т.І.

ІІІ місце

8 клас

Адамовська Аліна

Гаврилова Т.І.

Географія

І місце

9 клас

Швець Артем

Костенко О.В.

ІІІ місце

10 клас

Губіна Анастасія

Лозовський О.М.

Хімія

ІІІ місце

10 клас

Губіна Анастасія

Сиц Н.В.

Біологія

І місце

9 клас

Швець Артем

Дородня Н.М.

ІІІ місце

9 клас

Лукянова Анастасія

Дородня Н.М.

10 клас

Спаська Аліна

Дородня Н.М.

11 клас

Євдокименко Альона

Дородня Н.М.

Математика

ІІІ місце

4 клас

Дубовий Артем

Прохновська Т.В.

Англійська мова

ІІ місце

9 клас

Швець Артем

Балюк Т.М.

ІІІ місце

10 клас

Спаська Аліна

Діброва А.В.

11 клас

Мельниченко Максим

Діброва А.В.

11 клас

Пакуля Олександра

Діброва А.В.

Фізична культура

І місце

10 клас

Малий Андрій

Балабанова С.А.

ІІ місце

11 клас

Линник Маргарита

Губчик В.А.

11 клас

Пакуля Олександра

Губчик В.А.

11 клас

Рєзнік Микола

Губчик В.А.

Російська мова та література

ІІ місце

10 клас

Губіна Анастасія

Неліпа Т.С.

10 клас

Спаська Аліна

Неліпа Т.С.

Правознавство

І місце

10 клас

Спаська Аліна

Гаврилова Т. І.

Трудове навчання

І місце

9 клас

Пилипенко Вікторія

Шпитальова О.І.

11 клас

Мельниченко Максим

Москаленко С.М.

ІІ місце

9 клас

Берегова Вікторія

Шпитальова О.І.

9 клас

Пархоменко Катерина

Шпитальова О.І.

11 клас

Білоус Вікторія

Шпитальова О.І.

ІІІ місце

10 клас

Корабльов Євген

Москаленко С.М.

Фізика

ІІІ місце

7 клас

Щедровський Іван

Коршикова В.С.

Астрономія

ІІІ місце

10 клас

Губіна Анастасія

Коршикова В.С.

 

 

 

Переглядів: 144 | Додав: Варвара | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Свята України
Архів записів