Четвер, 14.11.2019, 11:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест https://lh3.googleusercontent.com/uX8VOKhe8bW_43xb6lrUEVxrbNIi9Q7WDfSc6sO1Px3J0SYldFLI14xj8XOM5dsE__MxgbFRV2XIYkSeTXKCNPlb8WWg2LzWRquvCd_7hKAtEn29PHkcDN7WL8NEV52AeMkACxrrembNNG4zoOoT6qPiIXZhvNT1hHjFdT1yVGXLtycLhGAKypy7ANX1Uv8XUMI_W6cpwxsEf_AUlNH8A-ZSpUzuzPmkRhYRS46v2rlGoe7z_Td_tq2dBZ8t0ZSp5pNmoZw1acziAapYh4YHDPVsNA0LoFdaDkknh_yXY92BybCzC4bmoKooudMReRhuXhj67acXSdkKCd4oy0abIcW7UOgHfWRjpE1t6jP7wtqF2wr4MKWc5JLX0qZ30u26szFomIjn_L-7VVZf3I-Hpdtl358UKpvzQ1O5W-U5R4Z5N84fYUbpRKzhfrHGXWajJlg7Mdhj9MY8sUOcXlbkoKbjd4PSAGHvWI8TRYkPqu_gEIR4mLtUQjBs5Pj49dflwmIcRBYmoYvtRL0iNAgo_Ld8eW-dTvywwJX8DvS0bzCUZSf4dJ-MO5pHYTuwwm-aS-a9nsWy6WtItJ4fUYKkb59PPnfRTTrOKCvUjfEX-AlUlzC2VAloCQJhef-4Cv0cWCnPmvG7OY5jKGiAVU4Q8zOF9Jblx30cfHDSvVQdwafxqsznV_YTkw=w160-h120-no ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< />
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 65 66 67

19 січня, у день великого свята Водохрещі, учні 9-А класу зустрілися з воїном АТО Явдощенком Станіславом – колишнім учнем нашої школи. Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері під гаслом: «Нові часи народжують нових героїв». Станіслав добровольцем пішов захищати рідний дім, після короткого перепочинку знову повернеться на передову, аж поки мир не запанує в Україні.

 

Просмотров: 384 | Добавил: karaypv | Дата: 23.01.2015

З 19 по 22 січня у школі проведені заходи, присвячені Дню Соборності України. У цьому році 22 січня (визначна подія в історії України – проголошення Акту злуки УНР і ЗНР) відзначається  під знаком єднання українського народу. З метою формування у підростаючого покоління патріотичної та громадянської свідомості вчителі та учні обирали різноманітні форми та види роботи:

- перегляд телепередач, презентацій, фотоматеріалів;

- години-реквієм всім борцям за незалежність України;

- створення виставок малюнків;

- створення плакатів «Діти єднають Україну»;

- створення тематичної експозиції;

- години спілкування;

- інформаційно-пізнавальні години;

- усні журнали;

- тематична виставка літератури в бібліотеці;

- тематичні уроки з історії для учнів 9-11 кл.

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Собо ... Читати далі »

Просмотров: 448 | Добавил: karaypv | Дата: 22.01.2015

22 січня у школі пройшла трудова лінійка для учнів 1-4 кл. Діти молодшої ланки слухали з цікавістю, а грамоти отримували з великим задоволенням. На лінійці розглянули такі питання:

1. Підведення підсумків навчання за І семестр.

Заступник з НВР школи Костенко О.В.

2. Підведення підсумків участі учнів школи в інтерактивнх конкурсах та нагородження переможців грамотами.

Заступник з НВР школи Шпитальова О.І.

3. Підведення підсумків участі учнів школи в бібліотечних акціях «Живи, книго!», «Збери макулатуру» та «Подаруй бібліотеці книгу», нагородження грамотами активних учасників.

Бібліотекар школи Соха А.В.

4. Нагородження учнів школи грамотами за активну участь у благодійній акції «Допоможемо дітям».

Соціальний педагог Гуляєва О.М.

  ... Читати далі »

Просмотров: 422 | Добавил: karaypv | Дата: 22.01.2015

 

21 січня наша школа разом з жителями усього Вільнянського району вшановує пам'ять загиблого уродженця нашого міста Фурдика Дмитра Миколайовича, який віддав своє життя, захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави. Він був призваний по мобілізації Дніпропетровським обласним військовим комісаріатом  до Національної Гвардії України та проходив військову службу в 93-ій окремій Механізованій бригаді. Не стало Дмитра 17 січня 2015 р. під час бою з проросійськими терористами за Донецький аеропорт.

Дмитро був випускником нашої школи 1996 року. За згадками вчителів, він – добра та чуйна людина.

Горе переповняє наші серця. Висловлюємо співчуття родині і близьким загиблого. Будемо свято берегти пам'ять про героя.


 

Просмотров: 443 | Добавил: karaypv | Дата: 21.01.2015

20 січня у школі була проведена трудова лінійка для учнів 5-11 кл., на якій розглянули такі питання:

1. Підведення підсумків навчання за І семестр.

Заступник з НВР школи Костенко О.В.

2. Підведення підсумків участі учнів школи в олімпіадах.

Заступник з НВР школи Шпитальова О.І.

3. Підведення підсумків участі учнів школи у районних та обласних конкурсах учнівської творчості.

Заступник з ВР школи Гаврилова Т.І.

4. Нагородження учнів школи грамотами:

а) за участь у районних конкурсах учнівської творчості;

б) за активну участь у благодійній акції «Допоможемо дітям»;

в) за активну участь у бібліотечних акціях «Збери макулатуру» та «Подаруй бібліотеці книгу»;

г) за спортивні досягнення;

ґ) за активну участь у роботі учнівського с ... Читати далі »

Просмотров: 411 | Добавил: karaypv | Дата: 20.01.2015

 

19 січня на першу зустріч школи «Лідер», що працює на базі ЦДЮТ, у новому році знову зібралися активісти учнівського самоврядування. Рада старшокласників нашої школи  теж відвідала засідання.

Учні дізналися про сучасну методику інтерактивної роботи, направлену на вирішення соціальних проблем – форум-театр. Суть методики форуму-театруце пошук у рамках запропонованого спектаклю разом з учасниками шляхів вирішення проблеми або виходу із складної життєвої ситуації. Темами спектаклів форуму-театру можуть бути різні проблеми суспільства: стосунки між дітьми та батьками, проблеми сирітства, інвалідності, бродяжництва, проблеми толерантного ставлення до людей, проблеми насилля в родині чи в шкільному колективі, питання, що стосуються здорового способу життя, наркоманії, алкоголізму, торгівлі людьми тощо. Ця методика, ще мало поширена в Україні, хоча вона давно і ефективно використовується в половині країн світу як засіб зробити суспільство щасливішим.

Тож лідери учнівського самоврядування отримали завдання обрати проблемну тему, яка найбільше хвилює шкільний колектив, і розпочати роботу над створенням спектаклю соціально-психологічного змісту.

 

Просмотров: 395 | Добавил: karaypv | Дата: 19.01.2015

15 січня у 3-А кл. пройшла виховна година за народним календарем «Зимонька, зима». Діти готували повідомлення про народні назви зимових місяців, читали вірші про зиму. Учні переглянули відеоролик, фотоматеріали, репродукції картин відомих художників, слухали музичні твори  про цю чарівну пору року. Також спробували власноруч передати красу зими на папері й створили гарні малюнки.

Школярі отримали корисну пізнавальну інформацію, змогли показати свої творчі здібності, ще раз переконалися в тому, що зима – казкова пора, яка приносить радість дітям, дарує красу та веселощі.

Зима-зимонька весела,

Білі всі міста і села.

І радіє дітвора,

Бо санчат прийшла пора!

 


		<!-- ... Читати далі »

Просмотров: 1139 | Добавил: karaypv | Дата: 16.01.2015

Учні нашої школи Плахотя Максим і Висоцький Микита (учні 9-Б кл.) взяли участь в обласній правовій школі для молоді з 2 по 6 січня 2015 р. (на базі туристичного комплексу «Хортиця» (м.Запоріжжя, о.Хортиця) в якості тренерів та  суддів дебатного чемпіонату, що була організована молодіжним клубом «Співдружність» м. Бердянська та Координаційною радою молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Запорізькій області в рамках проекту «Знай свої права».

Мета заходу:

- формування у молоді позитивного образу права як державного інституту;

- виховання почуття важливості прав людини;

- підвищення рівня обізнаності та набуття практичних молоддю навичок для здійснення ними самостійного захисту власних прав;

- виховання толерантного ставлення один до одного;

- інформування учасників про можливі методи протидії насиллю та дискримінації в суспільстві;

- активне залучення молоді до соціально-вагомої діяльності.

Для реалізації зазначеної мети у програмі школі було заплановано проведення різноманітних заходів: проведення тренінгів («Права дитини», «6 кроків до толерантності», тренінг з профілактики насилля «Не проявляй бессилия, ты сильней насилия» та інш), майстер-класи (в т.ч. від переможців Міжнародних дебатних турнірів - представників дебатного клубу ЦДЮТ м. Бердянська), Дебатний чемпіонат для учасників правової школи; показова гра щодо порушень прав дитини; зустрічі із представниками органів державної влади та відомими юристами, проведення «круглих столів» із представниками громадських організації та адвокатами, екскурсії  та цікава культурна програмa.

Учасники заходу змогли обмінятись досвідом роботи та з користю провести різдвяні канікули  в самому серці Запорізького краю.

Учні нашої школи отримали Сертифікати, що засвідчують плідну роботу учасників правової школи для молоді в рамках проекту «Знай свої права», а також корисну методичну літературу.

... Читати далі »

Просмотров: 476 | Добавил: karaypv | Дата: 15.01.2015

 

Новий рік – одне з найулюбленіших свят у році! Це яскраве й веселе свято, яке люблять і дорослі, і діти. У нашій школі на нього теж чекали з нетерпінням.

З 22 по 25 грудня в школі пройшли новорічні ранки і вечори.

Активісти учнівського самоврядування приготували для молодших школярів казку «Новорічні пригоди Бременських музикантів». Переглядаючи виставу, діти водили хороводи разом з героями навколо ялинки, брали участь у конкурсах, розважались, співали, танцювали, розказували вірші. Свято вийшло ще й дуже яскравим, адже діти були в гарних карнавальних костюмах. 

Дружня атмосфера панувала на святі для учнів 5-6 кл. Діти з нетерпінням чекали на цей святковий день, підготували багато новорічних пісень і танців.

Активісти 8-А і 8-Б кл. підготували новорічну програму «Новий рік у Простоквашино» для учнів 7-8 кл. Весело зустрічали діти довгоочікуваних гостей: Діда Мороза та Снігурочку, підготували для них номери художньої самодіяльності. Закінчилося свято запальною дискотекою.

Учні 9-11 кл. насолодились новорічним шоу «Дід Мороз і всі, всі, всі...», яке підготували майбутні випускники. Казка на новий лад вийшла надзвичайно цікавою та смішною, діти змогли розкрити свої приховані акторські таланти. За традицією Дід ... Читати далі »

Просмотров: 510 | Добавил: karaypv | Дата: 05.01.2015

1-10 11-20 ... 641-650 651-660 661-669
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Свята України