Неділя, 19.01.2020, 04:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест https://lh3.googleusercontent.com/uX8VOKhe8bW_43xb6lrUEVxrbNIi9Q7WDfSc6sO1Px3J0SYldFLI14xj8XOM5dsE__MxgbFRV2XIYkSeTXKCNPlb8WWg2LzWRquvCd_7hKAtEn29PHkcDN7WL8NEV52AeMkACxrrembNNG4zoOoT6qPiIXZhvNT1hHjFdT1yVGXLtycLhGAKypy7ANX1Uv8XUMI_W6cpwxsEf_AUlNH8A-ZSpUzuzPmkRhYRS46v2rlGoe7z_Td_tq2dBZ8t0ZSp5pNmoZw1acziAapYh4YHDPVsNA0LoFdaDkknh_yXY92BybCzC4bmoKooudMReRhuXhj67acXSdkKCd4oy0abIcW7UOgHfWRjpE1t6jP7wtqF2wr4MKWc5JLX0qZ30u26szFomIjn_L-7VVZf3I-Hpdtl358UKpvzQ1O5W-U5R4Z5N84fYUbpRKzhfrHGXWajJlg7Mdhj9MY8sUOcXlbkoKbjd4PSAGHvWI8TRYkPqu_gEIR4mLtUQjBs5Pj49dflwmIcRBYmoYvtRL0iNAgo_Ld8eW-dTvywwJX8DvS0bzCUZSf4dJ-MO5pHYTuwwm-aS-a9nsWy6WtItJ4fUYKkb59PPnfRTTrOKCvUjfEX-AlUlzC2VAloCQJhef-4Cv0cWCnPmvG7OY5jKGiAVU4Q8zOF9Jblx30cfHDSvVQdwafxqsznV_YTkw=w160-h120-no ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< />
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 65 66 67 68 69 »

 

Напередодні Свята весни школа зацвіла квітами. Радою старшокласників був організований  творчий конкурс «Вальс квітів». Учні створювали власноруч оригінальні яскраві квіти з різного матеріалу (це був бісер, папір, тканина, стрічки, серветки, пластилін, навіть цукерки та макаронні вироби). За підсумками конкурсу була проведена виставка.

Визначити переможців було просто неможливо, адже всі роботи були неповторними, цікавими та унікальними. Тому було вирішено, що грамотами будуть нагороджені всі учасники, а їх було близько 50.

 

  ... Читати далі »

Просмотров: 500 | Добавил: karaypv | Дата: 06.03.2015

 

 

6 березня кожен класний колектив взяв участь у творчій роботі «Дерево бажань». Учні на чолі з командирами класів створили чарівні квіти, на пелюстках яких написали побажання добра і миру, радості й щастя, здоров’я та любові, злагоди й натхнення усім жінкам планети. Адже разом з приходом весни настає пробудження природи, відродження краси, бажання тепла й яскравих почуттів.

Так протягом дня дерево «заквітало» і радувало всіх учнів, учителів, батьків.

 

Просмотров: 581 | Добавил: karaypv | Дата: 06.03.2015

 

 

 

 

Дії при сигналі «УВАГА ВСІМ!»

            Завивання сирени, переривчасті гудки підприємств, сигнали транспортних засобів означають попереджувальний сигнал "Увага всім!”.

            За цим сигналом потрібно увімкнути радіо, радіотрансляційні і телевізійні приймачі для прослуховування термінових повідомлень. Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових сигналів.

            Вислухавши це повідомлення кожен повинен діяти без паніки і метушні, у відповідності з отриманими вказівками. Пам'ятайте, у цих умовах дорога кожна хвилина!

< ... Читати далі »

Просмотров: 432 | Добавил: karaypv | Дата: 02.03.2015

25 лютого, тричі пролунавши, шкільний дзвінок сповістив про виникнення надзвичайної ситуації в стінах школи і закликав учнів до швидкої евакуації. Учнівський контингент на чолі з вчителями згідно з планом евакуації швидко направилися до запасних евакуаційних виходів. Діти покинули приміщення школи спокійно та організовано, вишикувалися на спортивному майданчику.

Крім того вчитель захисту Вітчизни Лозовський О.М. ще раз нагадав про дії при одержанні сигналу про евакуацію, організацію безпеки життєдіяльності при введені стану особливого періоду. Такі тренування дають змогу відпрацювати навики дії в екстрених умовах, а також зрозуміти, що небезпеку краще попередити, аніж усувати її наслідки.  

 

  ... Читати далі »

Просмотров: 454 | Добавил: karaypv | Дата: 26.02.2015

  

22 лютого на базі Запорізького національного університету пройшов захист робіт Малої академії наук. У роботі секції «Українська література» взяли участь учні 11 кл. Воєйко Лілія та Гаврилов Данило. Свої наукові дослідження вони присвятили творчості О.Балабка – колишнього учня й випускника нашої школи.

На секції «Історичне краєзнавство» свою роботу «Історія становлення та розвитку кримінально-виконавчої системи на території Вільнянська» представляв учень 9-Б кл. Плахотя Максим.

Вітаємо юних науковців з гідними результатами:

Плахотя М. – ІІ місце;

Воєйко Л. – ІІІ місце;

Гаврилов Д. – ІV місце.

Молодці! Пишаємося вами!

  ... Читати далі »

Просмотров: 422 | Добавил: karaypv | Дата: 24.02.2015

 

18-20 лютого з метою належної уваги до національної пам’яті, патріотичного виховання молоді, вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції на сході України, відзначення річниці початку Революції Гідності у школі були проведені заходи:

1. Інформаційні години «Герої не вмирають!» (1-11 кл.), які розпочинались хвилиною мовчання у пам'ять тих, хто поклав своє життя за гідне майбутнє і свободу українського народу.

2. Перегляд тематичних презентацій та відеороликів (6-11 кл.): «Зима, що нас змінила», «Небесна сотня», «Україна – територія свободи» та ін.

3. Робота «живої» газети «Патріот! Це хто?» (5-11 кл.).

4. Проведення тренінгу «Толерантність – шлях до миру» (9-Б кл.).

5. Викладка літератури в бібліотеці школи «Герої Майдану».

  ... Читати далі »

Просмотров: 517 | Добавил: karaypv | Дата: 20.02.2015

Красиве, веселкове почуття – любов! 14 лютого – День Святого Валентина, День закоханих. 13 лютого у школі панувала атмосфера дружби, гарного настрою та романтики. Школярі підготували яскраві вітальні стіннівки до свята. Радою старшокласників був організований конкурс «Сердечко», метою якого було виявити творчі здібності дітей, які виготовляли оригінальні «серця», різної форми, з різного матеріалу. Членами Ради за результатами конкурсу були визначені такі місця:

І місце – Варіщук Леся (7-А кл.),

ІІ місце – Попкова Діана (6-Б кл.), Жуган Лілія (9-А кл.),

ІІІ місце – Сизоненко Владислав (4-А кл.).

Переможці були нагороджені подарунками.

У цей світлий день заведено дарувати один одному «валентинки», тому традиційно у школі протягом дня працювала поштова скринька.

Тепле слово завжди краще, ніж жорстоке слово; лагідний погляд — завжди кращий від злого погляду; добрі стосунки між однокласниками — завжди кращі, ніж погані; щира дружба — завжди краща, ніж злоба і недовіра; а любов завжди гріє серце кожному з нас. Тож хай живе любов у кожному серці!

  ... Читати далі »

Просмотров: 440 | Добавил: karaypv | Дата: 17.02.2015

10 лютого учні 9-Б класу, учасники обласної правової школи для молоді Плахотя Максим та Висоцький Микита організували проведення тренінгу з учнями 11 кл. у формі круглого столу на тему: «Толерантність – шлях до миру». Учні з майбутніми випускниками з’ясували, що треба розуміти під терміном «толерантність», переглянули підготовлену презентацію. Після перегляду соціальних відеороликів була організована дискусія на тему: «Толерантним бути важко?», школярі, об’єднавшись у групи, намагалися проаналізувати певні ситуації і вирішити їх безконфліктним шляхом, аргументуючи свої відповіді. Проведена міні-лекція «Що таке стереотипи», під час якої обговорювалися й такі актуальні теми, як ставлення до ВІЛ-інфіковних, до расизму. Цікавою була вправа «Залізничний експрес». Ведучі запропонували кожному учаснику список пасажирів (циганка, молодий чоловік, хворий на СНІД, африканський студент, міліціонер та ін.) та поставили таке питання: «З ким із цих людей ви б найменше хотіли опинитися в одному купе поїзда?». Кожен учасник сформував власний погляд, переконливо аргументував свою позицію.

Отже, життєвим принципом будь-якої людини, незалежно від соціального статусу, місця проживання, статі, нації і віку мають бути такі слова: «Пам’ятай, що ти тільки людина!». Люди не повинні застосовувати насильство, бути жорстокими по відношенню один до одного. Ніхто не володіє абсолютною владою над іншими, немає права поневолювати іншого, вторгатися в його світ і змінювати його. Будьте толерантними і людяними!

  ... Читати далі »

Просмотров: 500 | Добавил: karaypv | Дата: 16.02.2015

 

14 лютого у м.Запоріжжі на базі Класичного приватного університету пройшов V (фінальний - всеукраїнський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка. Честь представляти Вільнянський район випала учениці 11 кл. нашої школи Воєйко Лілії, яка в обласному етапі виборола ІІ місце.

Вітаємо! З нетерпінням чекаємо на результати!

Просмотров: 527 | Добавил: karaypv | Дата: 16.02.2015

На уроці природознавства учні 2-А класу разом з батьками та класоводом Долгальовой Н.В. активно попрацювали над створенням міні-проекту «Не зривай первоцвітів».

Девіз уроку:

Квіточку кожну,

Кожну травинку

Плекай, бережи.

Іншим малятам,

Усім своїм друзям,

Теж накажи.

Клас об’єднався у дві групи. Група 1 – «Веснянка», працювала за таким планом: зібрати інформацію про рослини: підсніжник, ряст, конвалію, фіалку, зірочки маленькі; дослідити сторінки «Червоної книги України»; скласти пам’ятку «Будь природі другом». Група 2 – «Квітляндія». Діти готували матеріал про квіти: пролісок, первоцвіт, пшінку, барвінок; створили сторінку  «Рослини під охороною»; склали розповідь про Червону книгу.

Обидві групи плідно попрацювали, створили пам’ятку «Будь природі другом», плакати, малюнки «Не зривайте первоцвіти». Кожна група отримала диплом «Найкращі знавці, захистники природи ... Читати далі »

Просмотров: 2242 | Добавил: karaypv | Дата: 13.02.2015

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Свята України