Четвер, 19.09.2019, 00:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 63 64 65 66 »

 

         31 січня відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Розвиток інтелектуальної складової особистості учня», де розглянули такі питання:

  1. Умови інтелектуального розвитку учнів як складова навчально-пізнавальної діяльності.

Доповідач Ортякова Т.А.

  1. Розвиток інтелектуальних здібностей учнів на уроках математики.

Співдоповідач Ломакіна А.І.

  1. Поняття інтелектуального розвитку молодшого школяра та його стадії.

Співдоповідач Долгальова Н.В.

Учителі не тільки надали змістовну інформацію, а й підготували презентації з використанням матеріалів з досвіду роботи.

... Читати далі »

Просмотров: 404 | Добавил: karaypv | Дата: 03.02.2015

З нагоди вшанування пам’яті героїв, які загинули в бою під Крутами, у школі пройшли інформаційні години «Ідейна й духовна єдність різних поколінь захисників України», адже трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну, як і подвиг людей, які сьогодні захищають свою Батьківщину. Вчителі історії провели тематичні уроки щодо висвітлення цієї події.

З 26 по 29 січня у школі проведено акцію «Ми – небайдужі», у ході якої для воїнів АТО учнями школи були зібрані бинти, вата, стерильні серветки, дезінфікуючі засоби, малюнки, листи, прапорці, браслети-обереги, значки з елементами національної символіки й навіть шоколадки. Зібрані речі особисто передали нашому земляку, учаснику антитерористичної операції.

 

Просмотров: 388 | Добавил: karaypv | Дата: 30.01.2015

 

З 26 по 30 січня у школі проходив тиждень фізики. Цей тиждень присвячено фізиці ― одній з найдавніших наук, без якої немислимий майбутній розвиток людства, науці цікавій та могутній. Значення фізичних знань у нашому житті дійсно важко оцінити.

Учні мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах: «Фізичний брейн-ринг», «Впізнай вченого фізика», «Абетка з фізики», конкурси фізичних кросвордів, ребусів. Особливо яскравим став конкурс фізичних газет, а свої таланти діти продемонстрували під час конкурсу «Пісенний вернісаж». Також протягом тижня проходили такі ігри, як «Нам фізика потрібна», «Острів скарбів», «Джоулята», «Поле чудес», «Зоряна година».

Сподіваємось, що тиждень фізики допоміг учням зрозуміти, що фізика – одна з найцікавіших і найзахоплюючих наук, а отримані нові знання стануть всім у пригоді.

Фізику вчити потрібно весь час,

Адже фізика – довкола нас!

... Читати далі »

Просмотров: 468 | Добавил: karaypv | Дата: 30.01.2015

20 січня у школі відбулася зустріч з учасником бойових дій антитерористичної операції 93 мобільної механізованої гвардійської бригади Іванісовим Сергієм. На зустрічі були присутні учні 5-Б, 7-Б, 8-А, 8-Б, 10 та  11 кл.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять випускника нашої школи Фурдика Дмитра Миколайовича, який загинув під час бою з проросійськими терористами, захищаючи незалежність України. Вчитель історії Ортякова Т.А. підготувала інформацію у вигляді відеороликів патріотичного спрямування. Також діти переглянули відео про бої «кіборгів» за Донецький аеропорт.

Учні, чекаючи на гостя, заздалегідь підготували вітальні листівки, малюнки, браслети-обереги зі стрічок, які плели власноруч, вінок-оберіг в синьо-жовтих кольорах, а ще – національні прапори.

  ... Читати далі »

Просмотров: 446 | Добавил: karaypv | Дата: 26.01.2015

19 січня, у день великого свята Водохрещі, учні 9-А класу зустрілися з воїном АТО Явдощенком Станіславом – колишнім учнем нашої школи. Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері під гаслом: «Нові часи народжують нових героїв». Станіслав добровольцем пішов захищати рідний дім, після короткого перепочинку знову повернеться на передову, аж поки мир не запанує в Україні.

 

Просмотров: 376 | Добавил: karaypv | Дата: 23.01.2015

З 19 по 22 січня у школі проведені заходи, присвячені Дню Соборності України. У цьому році 22 січня (визначна подія в історії України – проголошення Акту злуки УНР і ЗНР) відзначається  під знаком єднання українського народу. З метою формування у підростаючого покоління патріотичної та громадянської свідомості вчителі та учні обирали різноманітні форми та види роботи:

- перегляд телепередач, презентацій, фотоматеріалів;

- години-реквієм всім борцям за незалежність України;

- створення виставок малюнків;

- створення плакатів «Діти єднають Україну»;

- створення тематичної експозиції;

- години спілкування;

- інформаційно-пізнавальні години;

- усні журнали;

- тематична виставка літератури в бібліотеці;

- тематичні уроки з історії для учнів 9-11 кл.

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Собо ... Читати далі »

Просмотров: 438 | Добавил: karaypv | Дата: 22.01.2015

22 січня у школі пройшла трудова лінійка для учнів 1-4 кл. Діти молодшої ланки слухали з цікавістю, а грамоти отримували з великим задоволенням. На лінійці розглянули такі питання:

1. Підведення підсумків навчання за І семестр.

Заступник з НВР школи Костенко О.В.

2. Підведення підсумків участі учнів школи в інтерактивнх конкурсах та нагородження переможців грамотами.

Заступник з НВР школи Шпитальова О.І.

3. Підведення підсумків участі учнів школи в бібліотечних акціях «Живи, книго!», «Збери макулатуру» та «Подаруй бібліотеці книгу», нагородження грамотами активних учасників.

Бібліотекар школи Соха А.В.

4. Нагородження учнів школи грамотами за активну участь у благодійній акції «Допоможемо дітям».

Соціальний педагог Гуляєва О.М.

  ... Читати далі »

Просмотров: 409 | Добавил: karaypv | Дата: 22.01.2015

 

21 січня наша школа разом з жителями усього Вільнянського району вшановує пам'ять загиблого уродженця нашого міста Фурдика Дмитра Миколайовича, який віддав своє життя, захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави. Він був призваний по мобілізації Дніпропетровським обласним військовим комісаріатом  до Національної Гвардії України та проходив військову службу в 93-ій окремій Механізованій бригаді. Не стало Дмитра 17 січня 2015 р. під час бою з проросійськими терористами за Донецький аеропорт.

Дмитро був випускником нашої школи 1996 року. За згадками вчителів, він – добра та чуйна людина.

Горе переповняє наші серця. Висловлюємо співчуття родині і близьким загиблого. Будемо свято берегти пам'ять про героя.


 

Просмотров: 432 | Добавил: karaypv | Дата: 21.01.2015

20 січня у школі була проведена трудова лінійка для учнів 5-11 кл., на якій розглянули такі питання:

1. Підведення підсумків навчання за І семестр.

Заступник з НВР школи Костенко О.В.

2. Підведення підсумків участі учнів школи в олімпіадах.

Заступник з НВР школи Шпитальова О.І.

3. Підведення підсумків участі учнів школи у районних та обласних конкурсах учнівської творчості.

Заступник з ВР школи Гаврилова Т.І.

4. Нагородження учнів школи грамотами:

а) за участь у районних конкурсах учнівської творчості;

б) за активну участь у благодійній акції «Допоможемо дітям»;

в) за активну участь у бібліотечних акціях «Збери макулатуру» та «Подаруй бібліотеці книгу»;

г) за спортивні досягнення;

ґ) за активну участь у роботі учнівського с ... Читати далі »

Просмотров: 396 | Добавил: karaypv | Дата: 20.01.2015

 

19 січня на першу зустріч школи «Лідер», що працює на базі ЦДЮТ, у новому році знову зібралися активісти учнівського самоврядування. Рада старшокласників нашої школи  теж відвідала засідання.

Учні дізналися про сучасну методику інтерактивної роботи, направлену на вирішення соціальних проблем – форум-театр. Суть методики форуму-театруце пошук у рамках запропонованого спектаклю разом з учасниками шляхів вирішення проблеми або виходу із складної життєвої ситуації. Темами спектаклів форуму-театру можуть бути різні проблеми суспільства: стосунки між дітьми та батьками, проблеми сирітства, інвалідності, бродяжництва, проблеми толерантного ставлення до людей, проблеми насилля в родині чи в шкільному колективі, питання, що стосуються здорового способу життя, наркоманії, алкоголізму, торгівлі людьми тощо. Ця методика, ще мало поширена в Україні, хоча вона давно і ефективно використовується в половині країн світу як засіб зробити суспільство щасливішим.

Тож лідери учнівського самоврядування отримали завдання обрати проблемну тему, яка найбільше хвилює шкільний колектив, і розпочати роботу над створенням спектаклю соціально-психологічного змісту.

 

Просмотров: 381 | Добавил: karaypv | Дата: 19.01.2015

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Свята України