Четвер, 19.09.2019, 00:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 62 63 64 65 66 »

Красиве, веселкове почуття – любов! 14 лютого – День Святого Валентина, День закоханих. 13 лютого у школі панувала атмосфера дружби, гарного настрою та романтики. Школярі підготували яскраві вітальні стіннівки до свята. Радою старшокласників був організований конкурс «Сердечко», метою якого було виявити творчі здібності дітей, які виготовляли оригінальні «серця», різної форми, з різного матеріалу. Членами Ради за результатами конкурсу були визначені такі місця:

І місце – Варіщук Леся (7-А кл.),

ІІ місце – Попкова Діана (6-Б кл.), Жуган Лілія (9-А кл.),

ІІІ місце – Сизоненко Владислав (4-А кл.).

Переможці були нагороджені подарунками.

У цей світлий день заведено дарувати один одному «валентинки», тому традиційно у школі протягом дня працювала поштова скринька.

Тепле слово завжди краще, ніж жорстоке слово; лагідний погляд — завжди кращий від злого погляду; добрі стосунки між однокласниками — завжди кращі, ніж погані; щира дружба — завжди краща, ніж злоба і недовіра; а любов завжди гріє серце кожному з нас. Тож хай живе любов у кожному серці!

  ... Читати далі »

Просмотров: 416 | Добавил: karaypv | Дата: 17.02.2015

10 лютого учні 9-Б класу, учасники обласної правової школи для молоді Плахотя Максим та Висоцький Микита організували проведення тренінгу з учнями 11 кл. у формі круглого столу на тему: «Толерантність – шлях до миру». Учні з майбутніми випускниками з’ясували, що треба розуміти під терміном «толерантність», переглянули підготовлену презентацію. Після перегляду соціальних відеороликів була організована дискусія на тему: «Толерантним бути важко?», школярі, об’єднавшись у групи, намагалися проаналізувати певні ситуації і вирішити їх безконфліктним шляхом, аргументуючи свої відповіді. Проведена міні-лекція «Що таке стереотипи», під час якої обговорювалися й такі актуальні теми, як ставлення до ВІЛ-інфіковних, до расизму. Цікавою була вправа «Залізничний експрес». Ведучі запропонували кожному учаснику список пасажирів (циганка, молодий чоловік, хворий на СНІД, африканський студент, міліціонер та ін.) та поставили таке питання: «З ким із цих людей ви б найменше хотіли опинитися в одному купе поїзда?». Кожен учасник сформував власний погляд, переконливо аргументував свою позицію.

Отже, життєвим принципом будь-якої людини, незалежно від соціального статусу, місця проживання, статі, нації і віку мають бути такі слова: «Пам’ятай, що ти тільки людина!». Люди не повинні застосовувати насильство, бути жорстокими по відношенню один до одного. Ніхто не володіє абсолютною владою над іншими, немає права поневолювати іншого, вторгатися в його світ і змінювати його. Будьте толерантними і людяними!

  ... Читати далі »

Просмотров: 470 | Добавил: karaypv | Дата: 16.02.2015

 

14 лютого у м.Запоріжжі на базі Класичного приватного університету пройшов V (фінальний - всеукраїнський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка. Честь представляти Вільнянський район випала учениці 11 кл. нашої школи Воєйко Лілії, яка в обласному етапі виборола ІІ місце.

Вітаємо! З нетерпінням чекаємо на результати!

Просмотров: 503 | Добавил: karaypv | Дата: 16.02.2015

На уроці природознавства учні 2-А класу разом з батьками та класоводом Долгальовой Н.В. активно попрацювали над створенням міні-проекту «Не зривай первоцвітів».

Девіз уроку:

Квіточку кожну,

Кожну травинку

Плекай, бережи.

Іншим малятам,

Усім своїм друзям,

Теж накажи.

Клас об’єднався у дві групи. Група 1 – «Веснянка», працювала за таким планом: зібрати інформацію про рослини: підсніжник, ряст, конвалію, фіалку, зірочки маленькі; дослідити сторінки «Червоної книги України»; скласти пам’ятку «Будь природі другом». Група 2 – «Квітляндія». Діти готували матеріал про квіти: пролісок, первоцвіт, пшінку, барвінок; створили сторінку  «Рослини під охороною»; склали розповідь про Червону книгу.

Обидві групи плідно попрацювали, створили пам’ятку «Будь природі другом», плакати, малюнки «Не зривайте первоцвіти». Кожна група отримала диплом «Найкращі знавці, захистники природи ... Читати далі »

Просмотров: 2194 | Добавил: karaypv | Дата: 13.02.2015

12 лютого була організована зустріч учнів 9-Б та 10 кл з випускником нашої школи, командиром взводу військової частини 3033 Національної Гвардії України, учасником бойових дій антитерористичної операції під м.Маріуполь, одним з захисників Луганського аеропорта – Прохновським Андрієм Юрійовичем. Діти тепло зустріли гостя. Учні 9-Б кл. вручили гостю валентинки з щирими побажаннями миру, а також – шоколадки. У 10 кл. підготували музичний подарунок. Гиря Віталій, заступник голови Ради старшокласників, заспівав під гітару.

До Дня Св.Валентина у школі з 10 по 12 лютого проходила акція «Валентинка для солдата». Тож учні передали зібрані валентинки, а також медикаменти, які Андрій невдовзі доставить своїм побратимам у зону бойових дій.

 

 

... Читати далі »

Просмотров: 390 | Добавил: karaypv | Дата: 12.02.2015

 

Учителі, батьки та учні нашої школи взяли участь у благодійній акції «Допоможемо солдатам». Зранку 10 лютого зібрані речі та продукти були передані в міську раду, цього ж дня мер міста прибуде в зону АТО,  де особисто надасть благодійну допомогу воїнам. Протягом чотирьох днів нами були зібрані необхідні нашим бійцям речі: теплі светри та шкарпетки, медикаменти, вологі серветки, печиво, цукерки, чай, згущене молоко, питна вода, продукція фірми «Мівіна», солене сало.

А також діти створили речі, які підтримають моральний дух бійців: браслети-обереги, прапорці, малюнки,  поробки.

Дякуємо усім небайдужим!

 

... Читати далі »

Просмотров: 422 | Добавил: karaypv | Дата: 12.02.2015

10 лютого – Міжнародний день безпечного Інтернету. Цей день має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді. У школі були проведені такі заходи:

  1. Створення інформаційних стіннівок учнями 9 кл.:

«Міжнародний день безпечного Інтернету»;

«Ми за безпечний Інтернет»;

«Інтернет очима дітей».

  1. Інформаційні доповіді (9 кл.) на теми:

«Безпека дітей в мережі  Інтернет»;

«Онлайн ігри: захоплення чи залежність».

  1. Створення презентацій (10-11 кл.) для учнів 5-6 кл.:

«Реальні небезпеки віртуального світу»;

«Правила  безпечного Інтернету»;

«Інтернет світ широких можливостей».

  1. ... Читати далі »
Просмотров: 414 | Добавил: karaypv | Дата: 10.02.2015

 

 

9 лютого відбулося засідання учнівського комітету школи, головними завданнями якого є сприяння вихованню свідомої дисципліни і культури поведінки учнів у школі та за її межами, виконання правил внутрішнього розпорядку школи, контроль зовнішнього вигляду школярів, організація обліку відвідування учбових занять та роботи з невстигаючими учнями школи.

На засіданні були розглянуті такі питання:

1. Посилення контролю над роботою з невстигаючими учнями:

- індивідуальні бесіди з невстигаючими учнями;

- проведення анкетування;

- перевірка щоденників та виконання домашніх завдань;

- закріплення сильних учнів з окремих предметів за невстигаючими.

2. Ведення щоденників поведінки класів.

3. Зовнішній вигляд учнів школи.

Просмотров: 446 | Добавил: karaypv | Дата: 09.02.2015

2 лютого учасники міської школи «Лідер» зібралися на своє чергове засідання, на якому відбулася зустріч з начальником Служби у справах дітей Вільнянської районної державної адміністрації Павлюк О.В. та провідним спеціалістом Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сисенко К.С. Учням розповіли про види діяльності цих установ, їхні функції, надали певні статистичні дані по Вільнянському району про дітей, які опинилися в кризових ситуаціях і потребують окремої допомоги, наводили приклади роботи з такими дітьми з власного життєвого досвіду. Відбувся активний діалог, адже обговорювані питання нікого не залишили байдужими.

Після бесіди лідери учнівського самоврядування шкіл представили обрані теми для форум-театрів, над якими вже розпочато роботу.

 

Просмотров: 386 | Добавил: karaypv | Дата: 05.02.2015

2 лютого у 2-А класі була проведена година спілкування у формі гри-бесіди  «Немає друга – шукай, знайшов - бережи».  Класовод  Долгальова Н.В. розширила та поглибила знання  про дружбу, підвела учнів до розуміння важливості взаємодопомоги в колективі, уважного ставлення до товариша.  Учні класу підготували вірші, мирилки, прислів’я та провели гру «Казкові друзі», в якій вчилися товаришувати з героями казок. А також приготували розповіді про свого товариша: «Друзі пізнаються в біді», «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає!»

 

  ... Читати далі »

Просмотров: 417 | Добавил: karaypv | Дата: 03.02.2015

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Свята України