П`ятниця, 15.12.2017, 11:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Літній мовний табір 2015

Режим

роботи мовного табору 

«Крок за кроком»

при ЗОШ №2 Вільнянського району

Запорізької області

на 2014-2015 н.р.

8.00-8.05 – прийом дітей

8.05-8.20 – ранкова зарядка

8.25-9.10 – робота в загонах

9.20-10.05 – робота в загонах

10.15-11.00 – робота в загонах

11.00 – повернення додому

План роботи

літнього мовного табору

при Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

02 червня 2015 – 12 червня 2015

 

 

Вівторок

1 день

Tuesday

Day 1

Середа

2 день

Wednesday

Day 2

Четвер

3 день

Thursday

Day 3

П’ятниця

4 день

Friday

Day 4

Тема дня

Topic

Давайте познайомимось!

Let’s get acquainted!

Моя родина

My family

Який чудовий цей світ

What a wonderful world!

Мода і стиль

Fashion and style

1

8:00 – 8:15

Зарядка

Morning exercises

Зарядка

Morning exercises

Зарядка

Morning exercises

Зарядка

Morning exercises

2

8:20 – 9:00

Урок-тренінг з теми «Знайомство»

Training lesson  “Acquaintance”

Робота над проектом «Мій сімейний альбом»

Project work “My family album”

Урок-тренінг з теми «Зоопарк»

Training lesson  “Zoo”

Урок-тренінг з теми «Зовнішність»

Project work “Appearance”

3

9:15 – 9: 55

Участь у святі «Літній калейдоскоп», що присвячене Дню захисту дітей

Attending a performance

Перегляд мультфільмів

Watching cartoons

Робота над проектом «Наші улюбленці»

Project work “Our pets ”

Урок-гра «Вгадай казкового героя»

Game lesson “Guess a fairy-tale personage”

4

10:10 – 10:50

Презентація «Мій сімейний альбом»

Presentation “My family album”

Гра «Вгадай тварину»

Game “Guess the animal”

Підготовка до інсценування казки

Preparation for a fairy-tale performance

 

 

 

Понеділок

5 день

Monday

Day 5

Вівторок

6 день

Tuesday

Day 6

Середа

7 день

Wednesday

Day 7

Четвер

8 день

Thursday

Day 8

П’ятниця

9 день

Friday

Day 9

Тема дня

Topic

Смачного!

Bonappetite!

Фільм, фільм, фільм!

Film, film, film!

Я і школа

Myschool life

Традиції англомовного світу

Traditions of English-speaking countries

Ми найкращі!

We’re the best!

1

8:00 – 8:15

Зарядка

Morning exercises

Зарядка

Morning exercises

Зарядка

Morning exercises

Зарядка

Morning exercises

Зарядка

Morning exercises

2

8:20 – 9:00

Урок-тренінг з теми «Їжа»

Training lesson  “Food”

 

Урок-тренінг з теми «Хобі»

Training lesson  “Hobby”

Урок-тренінг з теми «Школа. Навчальні предмети»

Traininglesson  “School.  School subjects”

Урок-тренінг «Країни та національності»

Training lesson  “Countries and nationalities”

 

Підготовка до інсценування казки

Preparationforafairy-taleperformance

3

9:15 – 9: 55

Гра «Моя улюблена страва»

Game “My favourite dish”

Перегляд мультфільмів

Watching cartoons

Робота над проектом «Клас моєї мрії»

Project work “My dream classroom ”

Урок-вікторина «Свята Великобританії»

Quiz-show lesson “Holidays of Great Britain”

Генеральна репетиція вистави

Rehearsal

4

10:10 – 10:50

Урок-тренінг «Продовольча крамниця»

Training lesson  “A food shop”

 

Підготовка до інсценування казки

Preparation for a fairy-tale performance

Урок-проект «Проектуємо свій клас»

Project lesson

“Our classroom project”

Підготовка до інсценування казки

Preparation for a fairy-tale performance

Святкова вистава. Інсценування казки

Performance. The role-play 

 

Список учнів літнього мовного табору

 

 

№ з/п

П. І. Б.

Дата народження

Клас

1

Артьоменко А.С.

15.05.2007

2-б кл.

2

Висоцька А.С.

05.10.2005

4-а кл.

3

Вівденко Є. В.

20.01.2006

3-а кл.

4

Власенко К.Д.

08.09.2006

3-а кл.

5

Гапонова В.Л.

02.12.2006

2-а кл.

6

Гроза Д.А.

04.05.2006

3-а кл.

7

Гузенко В.О.

09.08.2003                

6-а кл.

8

Доніна Ю.О.

29.07.2003                             

6-а кл.

9

Заврін Д.Р.

08.07.2004

5-б кл.

10

Зубкова Я.К.

10.04.2006

3-б кл.

11

Коновалова К.В.

22.09.2004

5-а кл.

12

Короткевич С.Ф.

18.06.2007

2-б кл.

13

Костенко Є.С.

25.08.2004

5-а кл.

14

Кумечко А.Р.

28.05.2006

3-а кл.

15

Максимова А.Д.

13.07.2006

3-б кл.

16

Менчінська В.О.

18.08.2002              

6-а кл.

17

Надоєва А.Р.

27.11.2004

4-а кл.

18

Павленко А.Є.

07.10.2003

5-а кл.

19

Польчик А.В.

03.03.2004

5-а кл.

20

Пономаренко В.В.

23.03.2003          

6-а кл.

21

Салогуб А.І.

16.07.2004

5-а кл.

22

Сотула Ю.В.

31.01.2005

4-а кл.

23

Фененко І.М.

04.12.2002

5-а кл.

24

Шестакова В.Ю.

25.11.2003

5-а кл.

                                                           

Звіт про роботу табору

Відгуки

Презинтація

Відео

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свята України
Архів записів