Неділя, 22.10.2017, 18:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2015-2016 н.р.

Переможці

ІІ (районного) етапу міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 н. р.

 

Місце

Клас

П.І.Б. учня

П.І.Б. вчителя

Українська мова та література

І місце

11 клас

Мартиненко Олена

Бондаренко Лідія Вікторівна

ІІ місце

7 клас

9 клас

9 клас

Пилипенко Вікторія

Губіна Анастасія

Спаська Аліна

Бондаренко Лідія Вікторівна

Д’яченко Інна Володимирівна

Д’яченко Інна Володимирівна

ІІІ місце

7 клас

8 клас

Пономаренко Вероніка

Швець Артем

Пилип Марина Володимирівна

Тарковська Юлія Валеріївна

Історія

ІІ місце

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Чубук Дмитро

Пшеничний Володимир

Мельниченко Максим

Литвиненко Марк

Ортякова Тетяна  Анатоліївна

Ортякова Тетяна  Анатоліївна

Ортякова Тетяна  Анатоліївна

Гаврилова Тетяна Іванівна

Географія

ІІ місце

8 клас

9 клас

Швець Артем

Губіна Анастасія

Костенко Ольга Володимирівна

Лозовський Олександр

 Максимович

ІІІ місце

11 клас

Мартиненко Олена

Лозовський Олександр

 Максимович

Хімія

ІІ місце

10 клас

Євдокименко Альона

Сиц Наталія Валеріївна

ІІІ місце

8 клас

Швець Артем

Сиц Наталія Валеріївна

Біологія

ІІ місце

8 клас

Швець Артем

Дородня Наталія Михайлівна

ІІІ місце

9 клас

11 клас

Єрьоменко Настя

Мартиненко Олена

Дородня Наталія Михайлівна

Дородня Наталія Михайлівна

Математика

ІІІ місце

4 клас

6 клас

Зелік Кіра

Заврин Дмитро

Помєліна Ірина Миколаївна

Ломакіна Алла Іванівна

Англійська мова

ІІ місце

10 клас

10 клас

Мельниченко Максим

Плахотя Максим

Діброва Аліна Василівна

Діброва Аліна Василівна

ІІІ місце

9 клас

11 клас

Спаська Аліна

Мартиненко Олена

Діброва Аліна Василівна

Балюк Тетяна Миколаївна

Фізична культура

І місце

10 клас

 

11 клас

Линник Маргарита

 

Щербина Сергій

Балабанова Світлана Анатоліївна

Губчик Віталій Андрійович

Російська мова та література

ІІІ місце

9 клас

Губіна Анастасія

Неліпа Тетяна Степанівна

Панченко Любов Валентинівна

Правознавство

І місце

9 клас

Спаська Аліна

Гаврилова Тетяна Іванівна

ІІ місце

9 клас

Кондратенко Маргарита

Гаврилова Тетяна Іванівна

Трудове навчання

ІІ місце

9 клас

9 клас

10 клас

Огренич Ірина

Лантарьова Каріна

Мельниченко Максим

Шпитальова Ольга Іванівна

Шпитальова Ольга Іванівна

Курілов Леонід Григорович

Фізика

ІІІ місце

7 клас

Пилипенко Вікторія

Коршикова Валентина Степанівна

Економіка

ІІІ місце

11 клас

Литвиненко Марк

Коршикова Валентина Степанівна

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Свята України
Архів записів