Неділя, 22.10.2017, 18:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2014-2015 н.р.

Вітаємо переможців

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад

 

Місце

Клас

П.І.Б. учня

П.І.Б. вчителя

Фізична культура

І місце

11 клас

Кононенко Тетяна

Балабанова С.А.

Українська мова та література

ІІІ місце

10 клас

Мартиненко Олена

Бондаренко Л.В.

 

 

Вітаємо учасників

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад, які ввійшли в десятку кращих

Клас

П.І.Б. учня

П.І.Б. вчителя

Географія

10 клас

Мартиненко Олена

Лозовський О.М.

Російська мова та література

11 клас

Вагеник Аліна

Неліпа Т.С.

Українська мова та література

11 клас

Воєйко Лілія

Бондаренко Л.В.

Дмитренко І.В.

Трудове навчання

9 клас

Мельниченко Максим

Дюрков Г.Й.


Вітаємо

 переможців ІІ (районного) етапу міжрегіональних

і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2014-2015 н. р.

 

Місце

Клас

П.І.Б. учня

П.І.Б. вчителя

Фізична культура

І місце

11 клас

Кононенко Тетяна

Балабанова С.А.

ІІ місце

11 клас

Дмитренко Едуард

Губчик В.А.

Російська мова та література

ІІ місце

9 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Демчишина Оксана

Смола Данило

Мартиненко Олена

Вагеник Аліна

Неліпа Т.С.

Неліпа Т.С.

Неліпа Т.С.

Неліпа Т.С.

ІІІ місце

11 клас

Воєйко Лілія

Неліпа Т.С.

Правознавство

ІІ місце

11 клас

Гаврилов Данило

Гаврилова Т.І.

ІІІ місце

9 клас

Висоцький Максим

Гаврилова Т.І.

Трудове навчання

ІІ місце

9 клас

9 клас

Білоус Вікторія

Мельниченко Максим

Шпитальова О.І.

Дюрков Г.Й.

ІІІ місце

8 клас

Огренич Ірина

Шпитальова О.І.

Українська мова та література

ІІ місце

10 клас

11 клас

 

11 клас

Мартиненко Олена

Вагеник Аліна

 

Воєйко Лілія

 

Бондаренко Л.В.

Бондаренко Л.В.

Дмитренко І.В.

Бондаренко Л.В.

Дмитренко І.В.

ІІІ місце

8 клас

Спаська Аліна

Пилип М.В.

Історія

І місце

9 клас

Мельниченко Максим

Ортякова Т.А.

ІІ місце

8 клас

11 клас

Пшеничний Володимир

Воєйко Лілія

Ортякова Т.А.

Гаврилова Т.І.

Географія

ІІ місце

10 клас

Мартиненко Олена

Лозовський О.М.

ІІІ місце

9 клас

Плахотя Максим

Лозовський О.М.

Хімія

ІІІ місце

9 клас

Євдокименко Альона

Сиц Н.В.

Біологія

ІІІ місце

8 клас

8 клас

10 клас

Спаська Аліна

Єрьоменко Настя

Мирниця Катерина

Дородня Н.М.

Дородня Н.М.

Дородня Н.М

Математика

ІІ місце

4 клас

Довгань  Максим

Никоненко Н.П.

Астрономія

ІІІ місце

11 клас

Амірян   Катерина

Коршикова В.С.

Англійська мова

ІІ місце

9 клас

11 клас

11 клас

Мельниченко Максим

Воєйко Лілія

Вагеник Аліна

Діброва А.В.

Балюк Т.М.

Балюк Т.М.

ІІІ місце

10 клас

11 клас

Мартиненко Олена

Дмитренко Едуард

Рублевський Д.М.

Діброва А.В.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Свята України
Архів записів