Неділя, 22.10.2017, 18:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2011-2012 н.р

Переможці ІІ (районного) етапу 

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

Російська мова:

Воєйко Лілія (8 клас) – ІІІ місце, вч. Неліпа Т. С.;

Мігова Анна (9 клас)– ІІІ місце, вч. Неліпа Т. С. 

Географія:

Мартиненко Олена (7 клас) – ІІ місце, вч. Костенко О. В.;

Чайкіна Людмила (9 клас) – ІІ місце, вч. Костенко О. В. 

Фізика:

Лук’янов Богдан (8 клас) – ІІІ місце, вч. Коршикова В. С.; 

Адамовський Сергій (9 клас) – ІІІ місце, вч. Коршикова В. С.

Українська мова:

Мартиненко Олена (7 клас) – ІІІ місце, вч. Бондаренко Л. В.;

Мігова Анна (9 клас) – І місце, вч. Шпунер І. П.;

Сиц Таїсія (10 клас) – ІІІ місце, вч. Бондаренко Л. В.

Лук’янова Анастасія (4 клас) – І місце, вч. Кондратенко З. В. 

Історія:

Лук’янов Богдан (8 клас) – ІІ місце, вч. Гаврилова Т. І.; 

Мігова Анна (9 клас) – І місце, вч. Гаврилова Т. І.

Основи економіки:

Федорченко Борис (11 клас) – ІІІ місце, вч. Костенко О. В. 

Історія рідного краю:

Іванченко Денис (10 клас) – V місце, вч. Лозовський О. М.

Англійська мова:

Маркевич Анна (10 клас) – ІІІ місце, вч. Балюк Т. М.;

Євтушенко Катерина (9 клас) – ІІІ місце, вч. Діброва А. В.

Правознавство:

Чайкіна Людмила (9 клас) – ІІІ місце, вч. Гаврилова Т. І.; 

Ткаченко Вероніка (9 клас) – І місце, вч. Гаврилова Т. І.;

Адамовський Сергій (9 клас) – ІІ місце, вч. Гаврилова Т. І.

Біологія:

Гармаш Ірина (9 клас) – IV місце, вч. Дородня Н. М.;

Гальченко Вікторія (8 клас) – ІІІ місце, вч. Дородня Н. М.

Астрономія:

Маркевич Анна (10 клас) – ІІІ місце, вч. Коршикова В. С.; 

Хомяк Артем (10 клас) – ІІІ місце, вч. Коршикова В. С.

Фізична культура:

Пфайфер Андрій (10 клас) – ІІ місце, вч. Балабанова С. А.;

Лантарьов Дмитро (9 клас) – ІІІ місце, вч. Балабанова С. А.;

Лукач Людмила (11 клас) – ІV місце, вч. Балабанова С. А.;

Штим Ілона (9 клас) – ІV місце, вч. Балабанова С. А.

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика:

Швець Артем (4 клас) – І місце, вч. Помєліна І. М.;

Пакуля О. О. (6 клас) – ІІ місце, вч. Тарковська Ю. В.;

Ключ В. Р. (9 клас) – І місце, вч. Шпунер І. П.

Міжнародний конкурс з української мови і літератури імені Тараса Шевченка:

Малюшицька С. М. (9 клас) – ІІІ місце, вч. Дмитренко І. В.

Регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»:

Швець Артем (4 клас) – І місце, вч. Помєліна І. М.

Лук’янова Анастасія (4 клас) – ІІ місце, вч. Кондратенко З. В.

Кондратенко Маргарита (5 клас) – І місце, вч. Дяченко І. В.

Переможці ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

Історія:

Мігова Анна (9 клас) – ІІІ місце, вч. Гаврилова Т. І.

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика:

Швець Артем (4 клас) – І місце, вч. Помєліна І. М.


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Свята України
Архів записів