Понеділок, 09.12.2019, 00:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест https://lh3.googleusercontent.com/uX8VOKhe8bW_43xb6lrUEVxrbNIi9Q7WDfSc6sO1Px3J0SYldFLI14xj8XOM5dsE__MxgbFRV2XIYkSeTXKCNPlb8WWg2LzWRquvCd_7hKAtEn29PHkcDN7WL8NEV52AeMkACxrrembNNG4zoOoT6qPiIXZhvNT1hHjFdT1yVGXLtycLhGAKypy7ANX1Uv8XUMI_W6cpwxsEf_AUlNH8A-ZSpUzuzPmkRhYRS46v2rlGoe7z_Td_tq2dBZ8t0ZSp5pNmoZw1acziAapYh4YHDPVsNA0LoFdaDkknh_yXY92BybCzC4bmoKooudMReRhuXhj67acXSdkKCd4oy0abIcW7UOgHfWRjpE1t6jP7wtqF2wr4MKWc5JLX0qZ30u26szFomIjn_L-7VVZf3I-Hpdtl358UKpvzQ1O5W-U5R4Z5N84fYUbpRKzhfrHGXWajJlg7Mdhj9MY8sUOcXlbkoKbjd4PSAGHvWI8TRYkPqu_gEIR4mLtUQjBs5Pj49dflwmIcRBYmoYvtRL0iNAgo_Ld8eW-dTvywwJX8DvS0bzCUZSf4dJ-MO5pHYTuwwm-aS-a9nsWy6WtItJ4fUYKkb59PPnfRTTrOKCvUjfEX-AlUlzC2VAloCQJhef-4Cv0cWCnPmvG7OY5jKGiAVU4Q8zOF9Jblx30cfHDSvVQdwafxqsznV_YTkw=w160-h120-no ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< />
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

2010-2011 н. р.

Призери районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
2010-2011 н. р.

1. Мігова Анна з історії 8-А клас (І місце)
2. Іванченко Денис з історії 9-А клас (І місце)
3. Євтушенко Катерина з англійської мови 8-А клас (І місце)
4. Харченко Кирило з практичного права 9-А клас (ІІ місце)
5. Мігова Анна з фізики 8-А клас (ІІ місце)
6. Рябчун Марія з англійської мови 8-В клас (ІІ місце)
7. Воробйова Аліна з англійської мови 11 клас (ІІ місце)
8. Воєйко Лілія з української мови та літератури 7-А клас (ІІІ місце)
9. Шовковий Сергій з української мови та літератури 11 клас (ІІІ місце)
10. Чайкіна Людмила з історії 8-В клас (ІІІ місце)
11. Груба Валерія з російської мови та літератури 11 клас (ІІІ місце)
12. Чайкіна Людмила з географії 8-В клас (ІІІ місце)
13. Анастасьєва Анастасія з практичного права 10 клас (ІІІ місце)
14. Балика Альона з біології 11 клас (ІІІ місце)
15. Лук'янов Богдан з математики 7-Б клас (ІІІ місце)
16. Жалибін Володимир з математики 11 клас (ІІІ місце)
17. Шовковий Сергій з астрономії 11 клас (ІІІ місце)
18. Жалибін Володимир з англійської мови 11 клас (ІІІ місце)
19. Ткачук Яна з англійської мови 11 клас (ІІІ місце)
20. Шовковий Сергій з англійської мови 11 клас (ІІІ місце)
21. Лукач Людмила з фізичної культури 10 клас (ІІ місце)
22.Пфайфер Андрій з фізичної культури 9-Б клас (ІІ місце)
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Свята України