Четвер, 09.04.2020, 01:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест ТестТест https://lh3.googleusercontent.com/uX8VOKhe8bW_43xb6lrUEVxrbNIi9Q7WDfSc6sO1Px3J0SYldFLI14xj8XOM5dsE__MxgbFRV2XIYkSeTXKCNPlb8WWg2LzWRquvCd_7hKAtEn29PHkcDN7WL8NEV52AeMkACxrrembNNG4zoOoT6qPiIXZhvNT1hHjFdT1yVGXLtycLhGAKypy7ANX1Uv8XUMI_W6cpwxsEf_AUlNH8A-ZSpUzuzPmkRhYRS46v2rlGoe7z_Td_tq2dBZ8t0ZSp5pNmoZw1acziAapYh4YHDPVsNA0LoFdaDkknh_yXY92BybCzC4bmoKooudMReRhuXhj67acXSdkKCd4oy0abIcW7UOgHfWRjpE1t6jP7wtqF2wr4MKWc5JLX0qZ30u26szFomIjn_L-7VVZf3I-Hpdtl358UKpvzQ1O5W-U5R4Z5N84fYUbpRKzhfrHGXWajJlg7Mdhj9MY8sUOcXlbkoKbjd4PSAGHvWI8TRYkPqu_gEIR4mLtUQjBs5Pj49dflwmIcRBYmoYvtRL0iNAgo_Ld8eW-dTvywwJX8DvS0bzCUZSf4dJ-MO5pHYTuwwm-aS-a9nsWy6WtItJ4fUYKkb59PPnfRTTrOKCvUjfEX-AlUlzC2VAloCQJhef-4Cv0cWCnPmvG7OY5jKGiAVU4Q8zOF9Jblx30cfHDSvVQdwafxqsznV_YTkw=w160-h120-no ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< /> ТестТест< />
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Поради учням

Єдині вимоги до учнів школи

 
І. Учні зобов’язані:
 1. З’являтися в школу за 15 хвилин до початку уроків, якщо не обумовлено інший час. Чергові по класах – за 20 хвилин, по школі – за 30 хвилин.
 2. По дорозі з дому у школу і з школи додому дотримуватись правил дорожнього руху, вести себе скромно, не кричати, не влаштовувати ігор на дорогах і тротуарах, не псувати зелених насаджень, дорожніх знаків, бути ввічливим і завбачливим із старшими і товаришами, не ображати молодших, ставитись до них з турботою.
 3. Перед входом у школу старанно витерти (вимити) взуття. Пропустити старших і  дорослих, хлопцям пропустити дівчат.
 4. У вестибулі перевзутися, зняти і акуратно повісити в роздягальні (в класі) верхній одяг, взуття поставити на підставку, допомогти перевзутися малюкам.
 5. Після першого дзвоника приготувати все необхідне і сидячи на своєму місці чекати приходу вчителя.
 6. Під час уроку сидіти прямо, не розвалюючись і не нахиляючись, уважно слухати пояснення вчителя і відповіді товаришів. Не говори, не крутися і не займайся сторонніми справами.
 7. Вимоги і розпорядження чергових по класу і по школі підпадають неухильному виконанню.
 8. Забороняється перебувати у школі без необхідності та ходіити по школі у верхньому одязі і головних уборах.
 9. Негайно повідомляти класному керівнику про помічені знищення, пошкодження, зупиняти товаришів від псування шкільного майна та майна товаришів, приймати міри усунення причин і недоліків. За пошкодження учбових посібників, шкільного інвентарю, підручників, майна, обладнання, приміщення учні і батьки їх несуть матеріальну відповідальність, відшкодовуючи вартість пошкодженого.
 10. Бережно і акуратно ставитися до особистих речей, підручників, зошитів та іншого майна своїх товаришів. Категорично забороняється приносити в школу сторонні речі (зокрема мобільні телефони), іграшки, приводити і приносити тварин.
 11. Кожен учень зобов’язаний мати при собі акуратно заповнений щоденник і подавати його за вимогою вчителів-предметників, учнівського самоврядування.
 12. 5-11 класи повинні мати журнали поведінки, які підлягають контролю класного керівника та адміністрації.
 13. На уроках хімії і трудового навчання необхідно мати халат, на уроках фізичного виховання – спортивну форму.
 14. Всім учням мати змінне взуття.
 15. Учень школи приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходь в школу з підготовленим домашнім завданням з предметів згідно розкладу.
 16. При вході педагога в клас учні встають на знак вітання, сідають після того, як учитель відповість на вітання і дозволить сісти. Так само учні вітають будь-якого дорослого, що увійшов до класу під час занять.
 17. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен підняти руку і попросити дозвіл у вчителя. Якщо учень хоче поставити запитання вчителю або відповісти на запитання вчителя, він піднімає руку. Дзвінок про закінчення уроку дається для вчителя. Тільки коли вчитель оголосить про закінчення заняття, учень має право покинути клас.
 18. До початку уроку учень повинен: прибути до кабінету до першого дзвінка; після першого дзвінка з дозволу  вчителя увійти до класу і підготуватися до уроку..
 19. Під час перерви учні зобов’язані: навести чистоту та порядок  на робочому місці; вийти з класу; рухаючись коридорами, сходами, триматися правої сторони; підкорятися вимогам працівників школи, черговим учням; допомагати підготовляти клас на прохання вчителя до наступного уроку; у разі спізнення на урок постукати у двері кабінету, зайти, привітатися з вчителем, вибачитися за спізнення і попросити дозволу сісти на місце.
 20. Після закінчення занять учень повинен: одержати одяг з гардеробу, акуратно одягнутися і покинути школу, дотримуючись правил ввічливості.
 21. Черговий по класу:знаходиться в класі під час перерви; забезпечує порядок у класі, провітрює приміщення; допомагає вчителю підготувати клас до наступного уроку; стежить і підтримує відповідні санітарні умови.
 22. Учні, знаходячись в їдальні: підкоряються вимогам вчителя і працівників їдальні; дотримуються черги при купівлі їжі; проявляють увагу й обережність при отриманні і вживанні гарячих та рідких страв; прибирають за собою столові прибори і посуд після вживання їжі.
 23. Перебування на вулиці без батьків дозволяється: Учням 1-7 класів – до 21 години. Учням  8-11 класів –  до 23 години.
 24. На вулиці в громадських місцях вести себе гідно, дорожити честю школи, батьків.
 25. Бути ввічливим з старшими і товаришами, активно підтримувати громадський порядок, утримувати інших від поганих вчинків, шкідливих для здоров’я вчинків ( куріння, вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин ). 
      ІІ. Забороняється:
 1. Забороняється: носити прикраси (сережки, кільця, пірсінги і т.п.), красити нігті, брови, вії, губи, наводити тіні, красити волосся.
 2. Забороняється: влаштовувати шумні ігри поблизу житлових будинків, місць відпочинку людей, курити, лихословити, грати в азартні ігри.
 3. Забороняється: приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і  використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газовий балончик.
 4. Не дозволяється без дозволу педагогів йти зі школи і з її території в урочний час. У разі пропуску учбових занять учень повинен пред’явити  класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків ( або особи, яка їх заміняє)  про причину відсутності на заняттях. 
 5. Учні не мають права пропускати заняття без поважних причин.
 6. Під час перерв учням забороняється: бігати сходами, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор; штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми; вживати непристойні вирази і жести на адресу будь-яких осіб, шуміти, заважати відпочивати іншим; палити в будівлі і на території школи.
 7. Учні не мають права під час знаходження на території школи та при проведенні шкільних заходів скоювати дії, небезпечні для власного життя і здоров’я.
 8. Учні не мають права знаходитися в приміщені школи після закінчення учбових занять гуртків або неурочних заходів без дозволу працівників школи.  
 
 
 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Свята України