Неділя, 18.11.2018, 12:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

2016-2017 н.р.

  •  І місце районного, ІІ місце обласного – Плахотя Максим, учень 11 класу ;
  • ІІ місце районного та учасниця обласного – Лук'янова Анастасія, учениця 9-Б класу.

2017-2018 н.р.

  • І місце районного, ІІ місце обласного – Швець Артем, учень 10 класу .

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

       
​        2016-2017 н.р.

  • Швець Артем 9-А клас, ІІІ місце районного етапу, учасник обласного
  • Павленко Андрій 4-Б клас, ІІІ місце районного етапу

       2017-2018 н.р.

  • Павленко Андрій 5-Б клас, І місце районного етапу, ІІІ обласного та учасник заключного етапів
  • Спаська Аліна 11 клас, ІІ місце районного етапу, учасник обласного етапу

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

  2016-2017 н.р.

  • Григор'єва Катерина 6-Б клас, ІІ місце районного етапу
  • Спаська Аліна 10 клас, ІІІ місце районного етапу

       2017-2018 н.р.

  • Григор'єва Катерина 7-Б клас, ІІІ місце районного етапу
  • Чайкіна Софія 8-Б клас, ІІ місце районного етапу

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "ОБ'ЄДНАЙМОСЯ Ж БРАТИ МОЇ!", ПРИСВЯЧЕНОГО ШЕВЧЕНКІВСЬКИМ ДНЯМ

2016-2017 н.р.

  •  Плахотя Максим 11 клас, ІІ місце районного етапу
  • Губіна Анастасія 10 клас, ІІІ місце районного етапу

       2017-2018 н.р.

  • Антонова Уляна 11 клас, І місце районного етапу
  • Короткевич Софія 5-Б клас, І місце районного етапу

ОБЛАСНИЙ ЗАОЧНИЙ КОНКУРС ПОШУКОВИХ РОБІТ "СИЛА, МУЖНІСТЬ, ЧЕСТЬ"

 2017-2018 н.р.

  • Доніна Юлія 9-А клас,  І місце обласного етапу

ОБЛАСНИЙ  КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ З МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

 2017-2018 н.р.

  • Спаська Аліна  11 клас, ІІІ місце обласного етапу

ЮНІ ІНСПЕКТОРИ РУХУ

2016-2017 рр.

  • I місце на районному, регіональному етапах та учасники обласного конкурсу  юних інспекторів руху.
ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

2016-2017 н.р.

  • І місце районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

"МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я"

2017-2018 н.р.

  • І місце районного етапу конкурсу з пропаганди здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я»;

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

  •  баскетбол 3*3 (дівчата) І місце районного етапу, учасники обласного;
  • фестиваль "Козацький гарт" І місце районного етапу, ІІ місце зонального туру обласного етапу, ІІ місце фінального туру обласного етапу        

      ОБЛАСНИЙ КОНКУРС-ВИСТАВКА «НАРОДНА ІГРАШКА»

         2017-2018 н.р.

  • Зелік Кіра 6-А клас, ІІІ місце обласного етапу

КОНКУРСИ ТВОРЧОСТІ УЧНІВ                          

​2016-2017 н.р.

  • І місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - гурт "Мрія";
  • І місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - соло Сулейманова С.;
  • ІІ місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - гурт "Юність" ;
  • ІІ місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" -  соло Зінковська К.;
  • ІІІ місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - дует Павлюкова А., Лісун В.;

       2017-2018 н.р.

  • І місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" -  гурт "Юність" ;
  • І місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - соло Горєслова Марія;
  • ІІІ місце зонального етапу Обласного конкурсу "Спадщина" -  гурт "Юність";
  • лауреат зонального етапу Обласного конкурсу "Спадщина" - соло Пархоменко Катерина.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Свята України
Архів записів