Вівторок, 12.12.2017, 03:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області; 70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, провул. Новий,7; Тел: (06143) 4-48-85, (06143) 4-47-86; E-mal: volnyansk-wkola2@ukr.net
прокрутить вправо
прокрутить влево
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

 

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

 

2010-2011 рр.

  • Воробйова Аліна (11 клас) - переможець районного етапу МАН (І місце)
  • Ткачук Яна (11 клас) - переможець обласної науково-практичної конференції (І місце)

2011-2012 рр.

  • Адамовський Сергій 9-В клас - переможець районного етапу МАН (І місце); переможець обласного етапу МАН (II місце)
  • Мігова Анна 9-А клас - переможець районного етапу МАН (І місце)

2012-2013 рр.

  • Адамовський Сергій 10-Б клас - переможець районного етапу МАН (І місце); переможець обласного етапу МАН (III місце)
  • Чайкіна Людмила 10-Б клас -  переможець районного етапу МАН (І місце); переможець обласного етапу МАН (III місце)
  • Ключ Владислава 10-А клас - переможець районного етапу МАН (І місце)
  • Гармаш Ірина 10-А клас - переможець районного етапу МАН (І місце); учасник обласного етапу МАН (IX місце)
  • Маркевич Анна 11 клас - переможець районного етапу МАН (І місце); учасник обласного етапу МАН (IV місце)
  • Рябошлик Аліна 8-А клас - переможець районного етапу МАН (ІI місце); 

2013-2014 рр.

  • І місце районного ІІ місце обласного – Скрипнік Аліна, учениця 11 класу ;

  • І місце районного,ІІІ місце обласного – Івко Давид, учень 11-Б клас ;

  • ІІ місце районного, 4 місце обласного - Адамовський Сергій 11-Б клас ;

  • І місце районного, 4 місце обласного - Чайкіна Людмила,11-Б клас;

  • ІІ місце районного - Гармаш Ірина 11-А клас ;

  • ІІ місце районного та учасниця обласного - Рябошлик Аліна 9-А клас .

2014-2015 н.р.

  • І місце районного, ІІ місце обласного – Плахотя Максим, учень 9-б класу ;
  • І місце районного,ІІІ місце обласного – Воєйко Лілія, учениця 11 класу ;
  • І місце районного, IV місце обласного - Гаврилов Данил, учень 11 клас

2015-2016 н.р.

  • І місце районного, ІІ місце обласного – Плахотя Максим, учень 10 класу ;
  • І місце районного, ІІ місце обласного – Кондратенко Маргарита, учениця 9-Б класу.

2016-2017 н.р.

  •  І місце районного, ІІ місце обласного – Плахотя Максим, учень 11 класу ;
  • ІІ місце районного та учасниця обласного – Лук'янова Анастасія, учениця 9-Б класу.


МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

       2010-2011 рр.

  • Воєйко Лілія (7-А клас) - І місце - переможець районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
       2011-2012 рр.
       2012-2013 рр.
  • Швець Артем 5-А клас - II місце - переможець районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
  • Сиц Таїсія 11 клас III місце - переможець районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

       2013-2014 рр.

  • Скрипнік Аліна Вікторівна 11-Б, ІІ місце районного етапу
  • Швець Артем Миколайович 6-А, ІІІ місце районного етапу

​        2016-2017 н.р.

  • Швець Артем 9-А клас, ІІІ місце районного етапу, учасник обласного
  • Павленко Андрій 4-Б клас, ІІІ місце районного етапу

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

  2012-2013 рр.

  • Спасська Аліна 6-Б клас - II місце районного етапу
  • Скрипник Аліна 10-Б клас - II місце районного етапу

 

  2013-2014 рр.

  • Пилипенко Вікторія Віталіївна, 5-Б, ІІ місце районного етапу
  • Скрипнік Аліна Вікторівна, 11-Б, ІІ місце - районного етапу; ІІІ місце - обласного етапу, учасниця Заключного Всеукраїнського етапу

2014-2015 рр.

  • Вагеник Аліна 11, ІІ місце районного етапу
  • Швець Артем 7-А, ІІІ місце районного етапу

2015-2016 н.р.

  • Григор'єва Катерина 5-Б, І місце районного та учасник обласного етапів.

2016-2017 н.р.

  • Григор'єва Катерина 6-Б клас, ІІ місце районного етапу
  • Спаська Аліна 10 клас, ІІІ місце районного етапу

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "ОБ'ЄДНАЙМОСЯ Ж БРАТИ МОЇ!", ПРИСВЯЧЕНОГО ШЕВЧЕНКІВСЬКИМ ДНЯМ

2010-2011 рр.

  • Воробйова Аліна 11 клас - I місце районного етапу

2011-2012 рр.

  • Мігова Анна 9-А клас - III місце районного етапу

2012-2013 рр.

  • Гаврилов Данило 9-А клас - I місце районного етапу; III місце обласного етапу

2013-2014 рр.

  • Гаврилов Данило 10 клас, І місце районного ,ІІІ обласного конкурсу 
  • Рябошлик Аліна 9-А клас, І місце районного , учасниця  обласного конкурсу 

2014-2015 рр.

  • Гаврилов Данило 11 клас, І місце районного , учасник обласного конкурсу 
  • Мельниченко Максим 9-Б клас, І місце районного , учасник обласного конкурсу 

2015-2016 н.р.

  • Литвиненко Марк 11 клас, І місце районного , ІІ місце обласного конкурсу

2016-2017 н.р.

  •  Плахотя Максим 11 клас, ІІ місце районного етапу
  • Губіна Анастасія 10 клас, ІІІ місце районного етапу

КОНКУРСИ ТВОРЧОСТІ УЧНІВ                          

2010-2011 рр.

  • Слива Сергій, Шовковий Сергій, Тонкоголос Іван - переможці районного фестивалю творчості учнів "На біс!"

  • Феннер Аліна, Фесенко Світлана, Клименко Катерина, Рибіна Анастасія, Орлова Євгенія, Ключ Владислава, Дяченко Валерія, Вапірова Ірина, Євтушенко Катерина, Заєць Ірина - І місце у районному фестивалі творчості учнів "На біс!"

  • Шовковий Сергій - інструментальний жанр (соло на акордеоні, І місце)

  • Воробйова Аліна - вокал (ІІ місце)

  • Клімова Анна, Курносенко Катерина - вокал (ІІ місце)

  • Якубовська Юлія - переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (І місце в номінації "Література")

  • Спаська Аліна - І місце районного етапу Міжнародного конкурсу-відгуку на сучасну українську прозу

  • Губіна Анастасія - І місце районного етапу Міжнародного конкурсу-відгуку на сучасну українську прозу

  • Ібрагімлі Тубу - І місце районного етапу Міжнародного конкурсу-відгуку на сучасну українську прозу

  • Сиц Таїсія, Назаренко Зоя, Якубовська Юлія - І місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії"

  • Гоян Маргарита, Вікторов Олександр - ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Хочу жити в якісному світі"

 

2012-2013 рр.

  • Вокальний ансамбль (Савків Т., Якубовська Ю., Кісельова А., Жуган Л., Гальченко В., Солодовник Ю., Клімова А., Корсенко К., Можаєва К., Можаєва М.) - I місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"

  • Зінковська Катерина - II місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"

  • Балашов Юрій - II місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"

  • Тріо дівчат: (Савків Т.,Якубовська Ю., Кісельова А.) - III місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"

  • Дует дівчат: (Гальченко В., Солодовник Ю.,) - III місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"

  • Клімова Анна - III місце у фестивалі учнівської творчості "На біс!"

VII фестиваль учнівської творчості "На біс!"

2013-2014 рр. 

  • І місце – Плахотя Максим («Інструментальна музика») 

  • І місце – вокальний ансамбль «Співаночки»

  • І місце – Зіньковська Катерина, учениця 4-Б кл.

  • І місце –   Пархоменко Катерина, учениця 6-Б кл.

  • Муржак Ольга, учениця 8-А кл.

  • Плахотя Максим, учень 8-Б

  • ІІІ місце – Кліміва Маргарита, учениця 8-Б кл.

  • ІІ місце – дует у складі Горєлової Марії та Шевченко Вікторії, учнів 2-А кл.

  • ІІ місце – дует у складі Костенко Єлизавети та Коновалової Ксенії, учнів 4-А кл.

  • І місце - дует у складі Балашова Юрія та Пархоменко Катерини, учнів 6-Б кл.

  • ІІ місце - дует у складі Менчінської Валерії та Гузенко Владислави, учнів 5-А кл.

​2015-2016 н.р.

  • І місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - гурт "Побратими" ;
  • ІІ місце обласного фестивалю патріотичної пісні "Україна - це Ми" - гурт "Побратими" .

​2016-2017 н.р.

  • І місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - гурт "Мрія";
  • І місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - соло Сулейманова С.;
  • ІІ місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - гурт "Юність" ;
  • ІІ місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" -  соло Зінковська К.;
  • ІІІ місце районного фестивалю патріотичної пісні "Не стидайся, то твоя земля" - дует Павлюкова А., Лісун В.;

ЮНІ ІНСПЕКТОРИ РУХУ

2013-2014 рр.

  • I місце на районному та регіональному конкурсах та учасники обласного конкурсу юних інспекторів руху.

2014-2015 рр.

  • I місце на районному та регіональному конкурсах та учасники обласного конкурсу юних інспекторів руху.

2016-2017 рр.

  • I місце на районному, регіональному етапах та учасники обласного конкурсу  юних інспекторів руху.

Інші конкурси 

2013-2014 рр.

  • ІІІ місце районного етапу конкурсу з пропаганди здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я»;

  • ІІ місце районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної  спортивної гри «Зірниця»;

  • ІІІ місце районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

2015-2016 н.р.

  • ІІ місце районного етапу конкурсу з пропаганди здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я»;
  • І місце районного, І місце обласного та учасники фінального етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

2016-2017 н.р.

  • І місце районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

            2013-2014 рр.

  • І місце в 69 районній спартакіаді школярів

  • три ІІ місця районних та ІІІ місце обласних змагань з настільного тенісу;

  • ІІ місце районних змагань «Олімпійське лелеченя» ;

  • ІІ місце районних змаганьз волейболу (дівчата);

  • І місце районних та V обласних  змагань з баскетболу (дівчата);

  • ІІІ місце районних змагань «Нащадки козацької слави»;

  • І місце районних та V обласних  змагань з легкої атлетики;

  • ІІІ місце районних змагань «Старти надії»;

  • ІІ місце районних   змагань з баскетболу (юнаки);

  • ІІ місце районних   змагань з міні-футболу);

  • V місце обласних  змагань зі стрітболу.

  • 2014-2015 н.р.

  • ІІІ місце в 70-ій районній спатракіаді школярів 2014-2015 
  • І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Кононенко Тетяна 11 клас
  • І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Кононенко Тетяна 11 клас
  • ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського спортивного заходу для дітей "Олімпійське лелеченя"
  • VІІ місце в районних змаганнях з волейболу серед дівчат
  • ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу 3х3 серед юнаків
  • І місце в районних змаганнях з легкої атлетики Кононенко Тетяна
  • ІІ місце в районних змаганнях з легкої атлетики Бабич Дмитро
  • V місце в районних змаганнях з шахів Калантаєнко Андрій
  • VІІІ місце в районних змаганнях з шахів Євдокименко Альона
  • V місце в районних змаганнях з настільного тенісу Щербина Сергій
  • VІІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу Кононенко Тетяна
  • ХІІ місце в районних змаганнях з міні-футболу
  • І місце Бабич Дмитро(міні-футбол), Євдокименко Альона (волейбол) в обласній спартакіада школярів 2014-2015 рр. в складі збірної району

​2015-2016 н.р.

  • V І місце в районних змаганнях з міні-футболу
  • І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Линник Маргарита 10 клас
  • І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Щербина Сергій 11 клас
  • ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Щербина Сергій 11 клас
  • ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Линник Маргарита 10 клас
  • ІV місце в районному етапі Всеукраїнського спортивного заходу для дітей "Олімпійське лелеченя"
  • І місце в районних змаганнях з шахів серед дівчат (Рибаченко Марія)
  • ІІ місце в районних змаганнях з шахів серед юнаків (Лобода Яків)
  • І місце в районних змаганнях з легкої атлетики 
  • І місце в районних змаганнях з легкої атлетики серед дівчат (Євдокименко Альона)
  • І місце з бігу на 100 м в районних змаганнях з легкої атлетики серед дівчат (Євдокименко Альона)
  • І місце зі стрибків у довжину з розбігу в районних змаганнях з легкої атлетики серед дівчат (Євдокименко Альона)
  • ІІІ місце з бігу на 400 м в районних змаганнях з легкої атлетики серед дівчат (Євдокименко Альона)
  • ІІІ місце в районних змаганнях з легкої атлетики серед юнаків (Бабич Дмитро)
  • ІІІ місце з бігу на 800 м в районних змаганнях з легкої атлетики серед юнаків (Бабич Дмитро)

      Всеукраїнський конкурс-виставка з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

      «Знай і люби свій край!»

 

       Художня вишивка

  • Єрмоленко Діана 6-Б кл., ІІІ місце районного етапу

 

      Художня обробка деревини

  • Литвиненко Марк 9-А кл., Калачов Ярослав 6-Б кл., ІІ місце районного етапу, ІІІ місце обласного етапу
  • Клименко Кирило 8-Б кл., ІІІ місце районного етапу


       Токарні роботи

  • Костиря Олексій 10 кл., ІІ місце районного етапу, ІІ місце обласного етапу
  • Мельниченко Максим 8-Б кл., ІІІ місце районного етапу, ІІІ місце обласного етапу


       Інші техніки

  • Матвієва Єлизавета 6-Б кл., Мельниченко Максим 8-Б кл., ІІІ місце районного етапу, ІІІ місце обласного етапу
 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свята України
Архів записів